Русский корабль, иди нах*й!
Менеджер
зараз онлайн

Розклад:

Пн.- Сб. 08:30 – 21:00

Нд. вихідний

Дякуємо за заявку
Чекайте, з вами зв’яжуться  Документи

  Освітній центр для педагогів, батьків і дітей «Я І МОЯ ШКОЛА»(ФО-П Міньковська І.І.) є суб’єктом підвищення кваліфікації згідно з цими нормативними документами: «Педагогічні та науково-педагогічні працівники мають право підвищувати кваліфікацію в інших суб’єктів освітньої діяльності, фізичних та юридичних осіб» (абзац 3 ч. 2 ст. 59 Закону України «Про освіту»)

  «Педагогічні та науково-педагогічні працівники … самостійно обирають конкретні форми, види, напрями та суб’єктів надання освітніх послуг з підвищення кваліфікації»

  (п. 7 «Порядку підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників» від 21 серпня 2019 р. № 800)

  «Суб’єктом підвищення кваліфікації може бути … фізична особа – підприємець, що провадить освітню діяльність у сфері підвищення кваліфікації педагогічних та/або науково-педагогічних працівників»

  (п. 9 «Порядку підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників» від 21 серпня 2019 р. № 800 з урахуванням змін на підставі Постанови КМ № 1133 від 27.12.2019)

  Офіційні роз’яснення Міністерства освіти і науки України

  Як вчителю підвищити кваліфікацію поза ІППО – механізм, «Нова українська школа», 22.01.2020

  Можливості для вчителів 2020: підвищення кваліфікації, Міністерство освіти і науки України

  Інформація про суб’єкта

  Фізична особа-підприємець Міньковська Ірина Ігорівна.

  Номер запису в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань: 2 480 000 0000 113986 від 06.10.2009 р.

  Провадить освітню діяльність згідно основних видів економічної діяльності:

  – 85.59 «Інші види освіти, н.в.і.у.»: академічне навчання, діяльність навчальних центрів, які пропонують курси з корекції (додаткової підготовки з певної дисципліни), діяльність курсів з підвищення професійної кваліфікації, навчання мовам і навичкам спілкування, навчання комп’ютерній грамоті та ін.

  – 85.60 «Допоміжна діяльність у сфері освіти»: надання послуг консультування з питань освіти, консультування з питань вибору освітніх напрямів, організація програм обміну студентами.

  – 85.10 «Дошкільна освіта»: організація навчання, створена переважно для знайомства наймолодших дітей зі шкільним середовищем.

  – 88.91 «Денний догляд за дітьми»: діяльність із денного догляду за дітьми.

  – 82.30 «Організування конгресів і торговельних виставок»: організування, просування і/або проведення різних подій, таких як бізнес-покази, збори, конференції та зустрічі.

  ІІІ група єдиного податку, що дає змогу укладати угоди й здійснювати безготівкові розрахунки з юридичними особами (навчальними закладами, управліннями освіти тощо).

  Торгова марка «Я І МОЯ ШКОЛА» наразі проходить процедуру офіційної реєстрації.

  Освітні програми
  На офіційному сайті Центру розміщено офіційні освітні програми до всіх опцій підвищення кваліфікації згідно з вимогами п. 10 «Порядку підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників» від 21 серпня 2019 р. № 800 з урахуванням змін на підставі Постанови КМ № 1133 від 27.12.2019.

  Сертифікати Центру містять:

  Інформація про виданий сертифікат публікується в онлайн-реєстрі Центру протягом 10 днів після видачі.
  Формат сертифікатів повністю відповідає вимогам чинного «Порядку підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників» від 21 серпня 2019 р. № 800 (п. 13).

  Підпишіться на розсилку,
  щоб дізнаватися актуальні новини про Центр

   Перевірити наявність сертификату у реєстрі
   Введіть, будь ласка, номер свого сертифікату
   Залишити заявку

    Залишити заявку

     Задати питання викладачу

      Ім’я
      Телефон
      Електронна пошта
      Дякуємо за заявку
      Чекайте, з вами зв’яжуться