Русский корабль, иди нах*й!
Менеджер
зараз онлайн

Розклад:

Пн.- Сб. 08:30 – 21:00

Нд. вихідний

Дякуємо за заявку
Чекайте, з вами зв’яжуться  ПІДГОТОВКА ДО ЗНО

   

  Українська мова та література

  Підготовку до іспитів для вступу до закладів вищої освіти слід розпочинати завчасно. У нас щороку відбувається набір на підготовчі курси до ЗНО з української мови.

  Разом із неймовірною тренеркою Юлією Гарюновою, кандидаткою філологічних наук, авторкою низки видань для підготовки до ЗНО з української мови та літератури, співавторкою Олександра Авраменка, Ваша дитина зможе не тільки покращити знання з української мови й літератури, але й зрозуміти алгоритми завдань ЗНО цього року.

   

  Хімія

  Тренер курсу Денис Рассадін – триразовий переможець всеукраїнської шкільної олімпіади з хімії, чотириразовий переможець Харківського турніру Мечникова.  Усі матеріали для навчання надаються, також передбачається додатковий матеріал у вигляді авторських таблиць та схем.

   

  Курс передбачає 6 блоків органічної та 6 блоків неорганічної хімії, досліди та творчі завдання. Навчання здійснюється з усіма можливостями сучасного простору центру – інтерактивна панель, магнітно-маркерні дошки, бактерицидні лампи.

  Математика

  Тренеркою виступає Софія Кравченко – призерка всеукраїнських конкурсів МАН, стипендіатка Косінова, викладачка при обласному центрі МАН Україна, учасниця міжнародної літньої школи «Mathematical summer in Paris».

   

  Усі матеріали для навчання надаються. Курс включає 29 основних тем (від класів чисел до елементів комбінаторики та теорії ймовірності) і блок розв’язання задач ЗНО минулих років. Навчання здійснюється з усіма можливостями сучасного простору центру: інтерактивна панель, магнітно-маркерні дошки, бактерицидні лампи.

   Залишіть заявку
        Якщо Ви хочете познайомитися та доєднатися до нашої сім’ї – залишить, будь ласка, номер телефону, і ми запросимо Вас на чашечку авторської кави 😊
   Дякуємо за заявку
   Чекайте, з вами зв’яжуться
   Підпишіться на розсилку,
   щоб дізнаватися актуальні новини про Центр

    Перевірити наявність сертификату у реєстрі
    Введіть, будь ласка, номер свого сертифікату
    Залишити заявку

     Залишити заявку

      Задати питання викладачу

       Ім’я
       Телефон
       Електронна пошта
       Дякуємо за заявку
       Чекайте, з вами зв’яжуться